Wyszukiwarka
Koszyk
Twoje złote:  0,00
wpłacone: 0,00
zarobione: 0,00
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00
Zobacz koszyk


Opis

Kolejna przygoda Jeremiego Sosnowskiego i Tomasza Kuczewskiego. W drodze do macierzystej chorągwi, na prośbę swego rotmistrza, odwiedzają pogrążoną w kłopotach rodzinę Wolińskich. Na miejscu okazuje się, że pan Woliński leży już w grobie a cichaczem mówi się, że został zamordowany mimo, iż wszystko wskazuje na samobójstwo… Kolejny kryminał osadzony w Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Czyli kolejna porcja pojedynków, intryg, zawiłych powiązań rodów szlacheckich bijących się o majątek. Książka nie tylko dla miłośników Rzeczpospolitej XVI i XVII wieku, ale też i miłośników kryminałów.
0
złotych

Szablą i kosturem - fragment (#789)

Gatunek: fantasy/fantastyka, 

Rodzaj: powieść

Autor: Maciej Janusz Różalski

Rok: 2013

Ilość stron: 283

Format pliku: pdf, epub, mobi, 

Słowa kluczowe:
fantastyka, Rzeczpospolita, Obojga, Narodów, kryminał, przygoda, opowiadania, eBooki, Ebook, EPUB, Maciej, Janusz, Różalski, szabla, honor, pojedynek, walka, banita, szlachta, Rzeczpospolita, Szlachecka,

Kategoria:
LITERATURA / powieści / fantasy/fantastyka /


Oceny:

Pozytywne: 0
Neutralne: 0
Negatywne: 0




Inne tego autora

(#779)
(#778)
(#788)

Komentarze